| Malzemeler | Paslanmaz Çelik, Karbon Çelik |
|---|---|
| Boyutlar | Özel Boyut |
| Bitir. | Çinko kaplama, nikel kaplama |
| işleme yolu | derin çizim |
| nakliye türü | Deniz nakliyesi, hava nakliyesi |
| Malzemeler | Paslanmaz çelik, Alüminyum, Karbon çeliği |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,1 mm |
| Uygulama | Otomotiv, Elektronik, Makine vb. |
| Boyutlar | Çizimlere veya Örneklere Göre |
| işleme yolu | Damgalama, lazer yakalama. |
| Malzemeler | Çelik |
|---|---|
| Uygulama | Oda Dekorasyonu |
| Boyutlar | Çizimlere veya Örneklere Göre |
| Bitir. | Çinko kaplama, anodlama, toz kaplama, krom kaplama vb. |
| Ambalaj bilgileri | Müşteri Gereksinimi |
| Malzemeler | Paslanmaz çelik, Alüminyum, |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,05 mm |
| Boyutlar | Çizim boyutuna göre |
| Bitir. | Parlatma, çinko kaplama, nikel kaplama |
| işleme yolu | Damgalama |
| Malzemeler | Alüminyum alaşımı/ Paslanmaz çelik/Demir/ Bakır/ Bakır/P |
|---|---|
| İşlem | CNC Makineleme/Dönüştürme/Döşeme/Daral EDM/Lazer kesimi |
| Boyutlar | Çizimlere veya Örneklere Göre |
| Teçhizat | Lazer kesme makinesi |
| Anahtar Kelime | Alüminyum CNC frezeleme işleme servisi |
| Menşe yeri | Pekin, Çin |
|---|---|
| Ürün Adı | Özel Tasarım Metal Duvar Dekor Tabelası |
| Boyutlar | Çizimlere veya Örneklere Göre |
| Teknoloji | Damgalama + delme + montaj |
| Ambalaj bilgileri | Müşteri Gereksinimi |
| Menşe yeri | Pekin, Çin |
|---|---|
| Model numarası | Geleneksel |
| Ambalaj bilgileri | Müşteri Gereksinimi |
| Logo | Kullanılabilir |
| Malzeme | Bakır,Alüminyum, Paslanmaz Çelik, Çelik, Bakır vb. |
| Malzeme | Karbon çelik |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | Galvanize edilmiş |
| Dayanıklılık | +/-0,05 mm |
| Malzeme kalınlığı | 0.01mm-10mm |
| Üretim teknolojisi | Şapkalama, bükme |