| Hava akışı | Yüksek |
|---|---|
| Uygulama | HVAC sistemleri, endüstriyel fanlar, soğutma kuleleri |
| Korozyon Direnci | Harika |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Film kalınlığı | aa 20 um |
| Hava akışı | Yüksek |
|---|---|
| Uygulama | HVAC sistemleri, endüstriyel fanlar, soğutma kuleleri |
| Korozyon Direnci | Harika |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Film kalınlığı | aa 20 um |
| Malzemeler | Paslanmaz çelik, Alüminyum, Karbon çeliği |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,1 mm |
| Uygulama | Sanayi |
| Boyutlar | Çizimlere veya Örneklere Göre |
| işleme yolu | lazer kesimi |
| Malzemeler | Paslanmaz çelik, Alüminyum, Karbon çeliği |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,1 mm |
| Uygulama | Sanayi |
| Boyutlar | Çizimlere veya Örneklere Göre |
| Bitir. | Toz kaplama |
| Malzemeler | Paslanmaz çelik, Alüminyum, Karbon çeliği |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,1 mm |
| Uygulama | Sanayi |
| Boyutlar | Çizimlere veya Örneklere Göre |
| Bitir. | Toz kaplama |
| Malzemeler | Paslanmaz çelik, Alüminyum, Karbon çeliği |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,1 mm |
| Uygulama | Sanayi |
| Boyutlar | Çizimlere veya Örneklere Göre |
| Bitir. | Toz kaplama |
| Malzemeler | Paslanmaz çelik, Alüminyum, Karbon çeliği |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,1 mm |
| Uygulama | Sanayi |
| Boyutlar | Çizimlere veya Örneklere Göre |
| Bitir. | Toz kaplama |
| Malzemeler | Paslanmaz çelik, Alüminyum, Karbon çeliği |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,1 mm |
| Uygulama | Sanayi |
| Boyutlar | Çizimlere veya Örneklere Göre |
| Bitir. | Toz kaplama |
| Malzemeler | Paslanmaz çelik, Alüminyum, Karbon çeliği |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,1 mm |
| Uygulama | Sanayi |
| Boyutlar | Çizimlere veya Örneklere Göre |
| Bitir. | Toz kaplama |
| Malzemeler | Paslanmaz çelik, Alüminyum, Karbon çeliği |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,1 mm |
| Uygulama | Sanayi |
| Boyutlar | Çizimlere veya Örneklere Göre |
| Bitir. | Toz kaplama |