| Malzemeler | Paslanmaz çelik, Alüminyum, Karbon çeliği |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,1 mm |
| Uygulama | Otomotiv, Elektronik, Makine vb. |
| Boyutlar | Çizimlere veya Örneklere Göre |
| Bitir. | Polş, galvanizli, toz kaplama, elektroforetik kaplama |
| Malzemeler | Paslanmaz çelik, Alüminyum, Karbon çeliği |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,1 mm |
| Uygulama | Otomotiv, Elektronik, Makine vb. |
| Boyutlar | Çizimlere veya Örneklere Göre |
| Bitir. | Çinko kaplama |
| Malzemeler | Paslanmaz çelik, Alüminyum, Karbon çeliği, pirinç |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,2 mm |
| Boyutlar | Çiziminiz veya numuneleriniz üzerine. |
| Bitir. | cilalama,anodizasyon,zink kaplama,toz kaplama |
| işleme yolu | Damgalama, derin çekme |
| Malzemeler | Steel, mild steel, SPCC. Çelik, yumuşak çelik, SPCC. SGCC SGCC |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,1 mm |
| Uygulama | Endüstriyel, Ticari, Konut |
| Boyutlar | Çizimlere veya Örneklere Göre |
| Bitir. | Elektrostatik toz boyalı |
| Malzemeler | Alüminyum Paslanmaz Çelik Metal Pirinç |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,1 mm |
| Uygulama | Otomotiv, Elektronik, Makine vb. |
| Boyutlar | Çizimlere veya Örneklere Göre |
| Bitir. | Nikel kaplamalı Kumlanmış Çinko kaplama |
| Uygulama | Konut ve Ticari İnşaat |
|---|---|
| Sertifikalar | ICC-ES, IAPMO, UL |
| Uyumluluk | Ahşaptan Ahşap, Ahşaptan Betona, Ahşaptan Çelik |
| Korozyon Direnci | Yüksek |
| Dayanıklılık | Güçlü |
| Uygulama | Konut ve Ticari İnşaat |
|---|---|
| Sertifikalar | ICC-ES, IAPMO, UL |
| Uyumluluk | Ahşaptan Ahşap, Ahşaptan Betona, Ahşaptan Çelik |
| Korozyon Direnci | Yüksek |
| Dayanıklılık | Güçlü |
| Uygulama | Konut ve Ticari İnşaat |
|---|---|
| Sertifikalar | ICC-ES, IAPMO, UL |
| Uyumluluk | Ahşaptan Ahşap, Ahşaptan Betona, Ahşaptan Çelik |
| Korozyon Direnci | Yüksek |
| Dayanıklılık | Güçlü |
| Uygulama | Konut ve Ticari İnşaat |
|---|---|
| Sertifikalar | ICC-ES, IAPMO, UL |
| Uyumluluk | Ahşaptan Ahşap, Ahşaptan Betona, Ahşaptan Çelik |
| Korozyon Direnci | Yüksek |
| Dayanıklılık | Güçlü |
| Uygulama | Konut ve Ticari İnşaat |
|---|---|
| Sertifikalar | ICC-ES, IAPMO, UL |
| Uyumluluk | Ahşaptan Ahşap, Ahşaptan Betona, Ahşaptan Çelik |
| Korozyon Direnci | Yüksek |
| Dayanıklılık | Güçlü |