| Malzemeler | Paslanmaz çelik, Alüminyum, Karbon çeliği |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,1 mm |
| Uygulama | Otomotiv, Elektronik, Makine vb. |
| Boyutlar | Çizimlere veya Örneklere Göre |
| Bitir. | Polş, galvanizli, toz kaplama, elektroforetik kaplama |
| Malzemeler | Paslanmaz çelik, Alüminyum, Karbon çeliği |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,1 mm |
| Uygulama | Otomotiv, Elektronik, Makine vb. |
| Boyutlar | Çizimlere veya Örneklere Göre |
| Bitir. | Polş, galvanizli, toz kaplama, elektroforetik kaplama |
| Malzemeler | Paslanmaz çelik, Alüminyum, Karbon çeliği |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,1 mm |
| Uygulama | Otomotiv, Elektronik, Makine vb. |
| Boyutlar | Çizimlere veya Örneklere Göre |
| Bitir. | Polş, galvanizli, toz kaplama, elektroforetik kaplama |
| Doğum yeri | Hebei, Çin |
|---|---|
| Marka | ORIENS |
| Malzeme | SUS 304 Paslanmaz Çelik |
| Uygulama | Tıbbi cihazlar, gıdalar ve tıbbi ekipman |
| Kilitleme Yükü | 180N- 1.9KN |
| Malzemeler | Paslanmaz çelik, Alüminyum, Karbon çeliği |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,1 mm |
| Uygulama | Otomotiv, Elektronik, Makine vb. |
| Boyutlar | Çizimlere veya Örneklere Göre |
| Bitir. | Polş, galvanizli, toz kaplama, elektroforetik kaplama |
| Malzemeler | 65Mn Karbon Çelik |
|---|---|
| Uygulama | ahşap sandık |
| Boyutlar | Standart veya Özelleştir |
| Bitir. | Galvanizli, Toz Boya |
| işleme yolu | Kesinlik metal tabakası işleme |
| Ayar Türü | Vida |
|---|---|
| Uygulama | Tutma ve Güvence |
| Bitir. | Çinko kaplamalı |
| Kulp Tipi | U şeklinde |
| Yükleme kapasitesi | 100 pound |
| Uygulama | Konut ve Ticari İnşaat |
|---|---|
| Sertifikalar | ICC-ES, IAPMO, UL |
| Uyumluluk | Ahşaptan Ahşap, Ahşaptan Betona, Ahşaptan Çelik |
| Korozyon Direnci | Yüksek |
| Dayanıklılık | Güçlü |
| Ürün Adı | Kutu Klip |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz Çelik, Alüminyum, Karbon çeliği |
| Yüzey işleme | Boyama \ Powder Bsoing \ Kaplama \ Parlatma |
| İşlem | damgalama |
| Boyut | Özelleştirilmiş Boyut |
| Malzeme | karbon çeliği |
|---|---|
| Uygulama | Ahşap Kutu Sandık |
| işlem | damgalama |
| Yüzey işleme | E-kaplama, ÇİNKO kaplama |
| Avantaj | Yeniden kullanılabilir |