| Malzemeler | Paslanmaz Çelik, Karbon Çelik |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,1 mm |
| Uygulama | Palet Yaka |
| Boyutlar | Çizimlere veya Örneklere Göre |
| Bitir. | Çinko kaplamalı |
| Malzemeler | Paslanmaz Çelik/Alüminyum/bakır/Demir/Yumuşak yay karbon çeliği/pirinç |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,1 mm |
| Uygulama | Otomotiv, Elektronik, Makine vb. |
| Boyutlar | Çizimlere veya Örneklere Göre |
| Bitir. | Anodlama, nikel kaplama, çinko kaplama, cilalama vb. |
| Ölçüm sistemi | İnç |
|---|---|
| Doğum yeri | Hebei, Çin |
| brand name | ORIENS |
| Model Numarası | C-1 |
| Malzeme | Metal çelik |
| Malzeme | Alüminyum/Karbon çeliği/Yay çeliği |
|---|---|
| Yüzey İşlem | Eloksal |
| Hoşgörü | +/- 0,1 mm |
| Malzeme Kalınlığı | 0.01mm-10mm |
| Üretim teknolojisi | Şapkalama, bükme |
| Malzemeler | 65Mn Karbon Çelik |
|---|---|
| Genişliği | 50 mm |
| Uygulama | Ahşap Sandık, Nakliye ve Paketleme |
| Boyutlar | 35*63*71mm veya Özelleştir |
| Bitir. | Zn kaplama, Ni kaplama, Cr kaplama, Kalay kaplama, bakır kaplama, çelenk oksijen reçine püskürtme, ı |
| Malzemeler | Paslanmaz çelik, Alüminyum, Karbon çeliği |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,1 mm |
| Uygulama | Otomotiv, Elektronik, Makine vb. |
| Boyutlar | Çizimlere veya Örneklere Göre |
| Bitir. | Polş, galvanizli, toz kaplama, elektroforetik kaplama |
| Malzemeler | Karbon çelik |
|---|---|
| Uygulama | Endüstriyel, ticari ve konut kullanımı |
| Boyutlar | Standart Bileşen |
| Bitir. | Toz boya, Ham Çelik |
| işleme yolu | Damgalama, bükme, lazer kesme. |
| Malzemeler | Paslanmaz çelik, Alüminyum, |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,05 mm |
| Boyutlar | Çizim boyutuna göre |
| Bitir. | Parlatma, çinko kaplama, nikel kaplama |
| işleme yolu | Damgalama, derin çekilmiş |
| Malzemeler | Paslanmaz çelik, Alüminyum, Karbon çeliği, pirinç |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,1 mm |
| Uygulama | Otomotiv, Elektronik, Makine vb. |
| Boyutlar | Çizimlere veya Örneklere Göre |
| Bitir. | Polş, galvanizli, toz kaplama, elektroforetik kaplama |
| Malzemeler | Paslanmaz çelik, Alüminyum, Karbon çeliği |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,1 mm |
| Uygulama | Otomotiv, Elektronik, Makine vb. |
| Boyutlar | Çizimlere veya Örneklere Göre |
| Bitir. | Çinko kaplama |