| Malzeme | Paslanmaz Çelik, Galvanizli Çelik |
|---|---|
| Menşe Yeri | Hebei, Çin |
| Adedi | 200 adet |
| Ambalaj | Kartonlar |
| Başvuru | Mekanik Ekipman Dolabı Kapı Mandalı |
| Ürün Adı | araba emniyet kemeri tokası |
|---|---|
| Örnekler | Kullanılabilir |
| Kalınlığı | 3mm |
| Teslim Zamanı | Ödeme yapıldıktan sonra 15 gün içinde gönderilir |
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı, Karbon çeliği |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik, Demir |
|---|---|
| Menşe Yeri | Hebei, Çin |
| Brand name | Oriens |
| Adedi | 100 adet |
| Ambalaj | Kartonlar |
| Malzeme | Karbon çeliği |
|---|---|
| Yüzey İşlem | Siyah E-Kaplama |
| Açı | 90° |
| Kalınlık | 1,5 mm |
| Üretim teknolojisi | Damgalama |
| Malzeme | Bakır, Demir, Sink, Alaşım, Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Bitir. | çinko kaplama, Siyah Oksit, galvanizli, parlatma |
| Türü | Hasp, çelik kilit |
| Doğum yeri | Pekin, Çin |
| brand name | ORIENS |
| Malzeme | çelik |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | Çinko Kaplama/kaplama |
| Kullanımı | Nakliye sandığı/ahşap kutu |
| Menşe yeri | Pekin, Çin |
| Marka adı | None |
| Malzemeler | Paslanmaz çelik, Alüminyum, Karbon çeliği |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,1 mm |
| Uygulama | Otomotiv, Elektronik, Makine vb. |
| Boyutlar | Çizimlere veya Örneklere Göre |
| Bitir. | Polş, galvanizli, toz kaplama, elektroforetik kaplama |
| Malzemeler | Paslanmaz çelik, Alüminyum, Karbon çeliği |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,1 mm |
| Uygulama | Otomotiv, Elektronik, Makine vb. |
| Boyutlar | Çizimlere veya Örneklere Göre |
| Bitir. | Polş, galvanizli, toz kaplama, elektroforetik kaplama |
| Model numarası | OEM |
|---|---|
| Malzeme | Karbon çelik |
| Yüzey Tedavisi | E-Siyah Kaplama |
| Genişliği | 35 mm |
| Malzeme kalınlığı | 1,5 mm |
| Malzemeler | Paslanmaz Çelik/Alüminyum/bakır/Demir/Yumuşak yay karbon çeliği/pirinç |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,1 mm |
| Uygulama | Otomotiv, Elektronik, Makine vb. |
| Boyutlar | Çizimlere veya Örneklere Göre |
| Bitir. | Anodlama, nikel kaplama, çinko kaplama, cilalama vb. |