| Malzemeler | Paslanmaz çelik, Alüminyum, Karbon çeliği |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,1 mm |
| Uygulama | Otomotiv, Elektronik, Makine vb. |
| Boyutlar | Çizimlere veya Örneklere Göre |
| Bitir. | Polş, galvanizli, toz kaplama, elektroforetik kaplama |
| Malzemeler | Paslanmaz Çelik, Karbon Çelik |
|---|---|
| Boyutlar | Özel Boyut |
| Bitir. | Çinko kaplama, nikel kaplama |
| işleme yolu | derin çizim |
| nakliye türü | Deniz nakliyesi, hava nakliyesi |
| Malzemeler | Paslanmaz çelik, Alüminyum, Karbon çeliği |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,1 mm |
| Uygulama | Otomotiv, Elektronik, Makine vb. |
| Boyutlar | Çizimlere veya Örneklere Göre |
| Bitir. | Pürüzsüz, Mat, Cilalı, Galvanizli, Toz boya |
| Malzemeler | Paslanmaz çelik, Alüminyum, Karbon çeliği |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,1 mm |
| Uygulama | Endüstriyel, Ticari, Konut |
| Boyutlar | Çizimlere veya Örneklere Göre |
| Bitir. | Elektrostatik toz boyalı |
| Malzemeler | Paslanmaz çelik, Alüminyum, Karbon çeliği |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,1 mm |
| Uygulama | Endüstriyel, Ticari, Konut |
| Boyutlar | Çizimlere veya Örneklere Göre |
| Bitir. | Elektrostatik toz boyalı |
| Malzemeler | Paslanmaz çelik, Alüminyum, Karbon çeliği |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,1 mm |
| Uygulama | Endüstriyel, Ticari, Konut |
| Boyutlar | Çizimlere veya Örneklere Göre |
| Bitir. | Elektrostatik toz boyalı |
| Malzemeler | Paslanmaz çelik, Alüminyum, Karbon çeliği |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,1 mm |
| Uygulama | Endüstriyel, Ticari, Konut |
| Boyutlar | Çizimlere veya Örneklere Göre |
| Bitir. | Elektrostatik toz boyalı |
| Malzemeler | Alüminyum, demir, paslanmaz çelik, tunç, bakır. |
|---|---|
| Uygulama | Endüstriyel, ticari ve konut kullanımı |
| Boyutlar | Standart Bileşen |
| Bitir. | Güç kaplama, cilalama, anodlama, elektroplating |
| işleme yolu | Damgalama, bükme, lazer kesme. |
| Malzemeler | Paslanmaz çelik, Alüminyum, Karbon çeliği |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,1 mm |
| Uygulama | Otomotiv, Elektronik, Makine vb. |
| Boyutlar | Çizimlere veya Örneklere Göre |
| Bitir. | Polş, galvanizli, toz kaplama, elektroforetik kaplama |
| Malzemeler | Paslanmaz çelik, Alüminyum, Karbon çeliği |
|---|---|
| Kesinlik | ±0,1 mm |
| Uygulama | Otomotiv, Elektronik, Makine vb. |
| Boyutlar | Çizimlere veya Örneklere Göre |
| Bitir. | Polş, galvanizli, toz kaplama, elektroforetik kaplama |